00:46
Еволюція колісного навантажувача Cat® 988

У свирепому 1962 року Caterpillar провела першу спеціальну демонстрацію колісних навантажувачів Cat® 988 і 966B. Це було так издавна, що все будівельне обладнання ще називалося тракторами і много підвидів Вам надо качественная пластиковая арматура для ваших бетонных направлений? Тогда мы рады продать для вас самую лучшую композитная арматура Черкассы качеством данной продукции вы будете весьма удовлетворены и еще секономите немалые финансы на доставке.. Тоді саме ця демонстрація отдала уявлення про майбутнє землерийної промисловості.

Місяцями пізніше, в 1963 році, був офіційно представлений для продажу перший колісний навантажувач Cat® 988, 35-тонний апарат. Майже через 55 років і п'ять повторень моделей, компанія випустила оновлену модель Cat® 986K вагою в 56 тонн Вам требуется хорошая полимерная арматура для домашних бетонных работ? В этом случае мы хотим дать для вас самую достойную композитная арматура Мариуполь качеством данной продукции вы будете очень довольны а также секономите немалые средства на доставке.. Так, в історії навантажувача спостерігається еволюція продуктивності, ефективності використання палива, безпеки, працездатності і розміру машини.

  

Нова модель підходить для роботи в найскладніших умовах і відрізняється потужністю в 370 к.с Вам надо лучшая пластиковая арматура для больших бетонных направлений? Тогда мы хотим предложить вам самую достойную композитная арматура купить Северодонецк качеством коей вы окажетесь весьма довольны и при этом секономите большие финансы на доставке.. Високоміцна конструкція корпусу здатна витримувати найжорсткіші робочі умови і піднімати вантаж до 12 тонн. Для забезпечення довговічності і надійності, з'єднувальні штирові з'єднання обладнані автоматичною системою змащення.

Оновлений навантажувач оснащений системою ваги Cat® Production Measurement, що дозволяє контролювати завантаження самоскидів і оптимізувати боту всього автопарку. А для того, щоб самоскид можна було завантажити за меншу кількість підходів, Cat® 986K обладнаний стандартним ковшем об'ємом 8,3 м³ і додатковим центрувальним вантажем.Джерело: zeppelin.ua
Інформацію опубліковано на правах реклами

Просмотров: 64 | Добавил: munroexag | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar